• +90 ( 544 ) 275 15 19
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
  • 7/24

Kişisel Portfolyo Tasarımı

Kişisel Portfolyo Tasarımı

Kendinizi tanıtmanın çok önemli olduğu ve insanları etkilemek için çok kısıtlı zamana sahip olduğunuzu unutmayın. Görsel olarak portfolyonuzu inceleyecek kişiler detaya dikkat etmediğini düşünse de başarılı bir portfolyo, görsel kurallara uygun, kendi içinde dil birliği olan, tipografik olarak doğru net ve okunabilir olanlardır.


KİŞİSEL PORTFOLİO TASARIMI NASIL OLMALI?


Kişisel portfolyo tasarımlarında bence en önemli unsurlardan biri de tasarımın sizi ve yaptığınız işi yansıtması. Bir grafik tasarımcının portfolyosu iç mimarla aynı şekilde olmamalı. Sola bir fotoğraf sağa bir yazı mantığının yok olması gerekiyor artık. Size en uygun tasarımların belirlediğiniz ölçülerde, sizi yansıtan bir şekilde tasarlanması için bana ulaşabilirsiniz. Sayfadaki örnekleri de inceleyebilirsiniz. Kişisel örnekleri daha önce sipariş veren kişiler başvuru vs için kullandılar bu nedenle onları paylaşmıyor ve sözüme sadık kalıyorum.

Image

Grafik Tasarım Dersleri İle Kariyerini Tasarla

Adobe Photoshop | Adobe İllustrator

Adobe Photoshop piksel bazında çizim yapma, fotoğraf düzenleme işlemleri ve reklam, görsel düzenlemeleri yapma imkanı sunmaktadır.  Adobe İllustrator ise vektörel tabanlı olan tasarımcılık veya grafikerlik yapanlar çin tasarlanmış bir grafik tasarım programıdır.
Tasarım Derslerini İzle

Grafik Tasarım Dersleri İle Kariyerini Tasarla

Corel Draw

Vektörel tabanlı olan Corel Draw; tasarımcılık veya grafikerlik yapanlar çin tasarlanmış bir grafik tasarım programıdır. Bu programlar Matbaa ve Ajanslarda aktif olarak kullanılmaktadır.
Tasarım Derslerini İzle
Image
Image
Image
© 2024 Freelance Grafik Tasarım . Tüm hakları saklıdır. Web sitemizden izinsiz içerik kopyalanamaz.